Nieudany rewanż KS Mustaf

W niedzielne popołudnie, w Hali Sportowej w Blachowni, KS Mustaf Blachownia podejmował drużynę KŚ AZS Katowice I. Goście bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i pierwszą kwartę wygrali 32:20. Druga była już bardziej wyrównana, jednak jednym punktem ponownie wygrali katowiczanie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 45:58.

Na początku trzeciej kwarty oglądaliśmy niesamowitą grę miejscowej drużyny. Nasi koszykarze zbliżyli się zaledwie na jeden kosz do rywali! Kosztowało to dużo sił i goście ponownie doszli do głosu odrabiając straty. Po trzech odsłonach na tablicy świetlnej widniał wynik 69:77. W ostatniej kwarcie miejscowi kibice liczyli na kolejny zryw KS Mustaf. Niestety, rywale bardzo dobrze się bronili, utrzymali przewagę punktową i wyjechali z Blachowni z zasłużonym zwycięstwem.

KS Mustaf Blachownia – KŚ AZS Katowice I 93:104