Pięciosetowy bój UKS Gimnazjum Blachownia

W sobotę, o godzinie 18.00 w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Blachowni, rozpoczęło się spotkanie I Ligi Śląskiej Kobiet w piłce siatkowej. Rywalkami UKS Gimnazjum była drużyna LKS Polonia Poraj.

W pierwszym secie bardzo dobrze zagrała drużyna gości. Polonia wygrała wysoko 25:15. W drugim secie świetnie zagrały siatkarki z Blachowni. Na początku tego starcia prowadziły 5:0, by pewnie wygrać 25:15. Emocje w tym meczu dopiero się zaczynały.

Trzeci set to ponownie zwycięstwo LKS-u z Poraja w stosunku punktowym 25:18. W czwartym secie nasze dziewczęta musiały wygrać, aby myśleć o zwycięstwie w całym spotkaniu. Set był najbardziej zacięty z całego meczu i górą okazały się miejscowe zawodniczki 25:19. O wszystkim miał zadecydować tie-break…

Niestety w ostatnim secie wygrał Poraj 15:7.

UKS Gimnazjum Blachownia – LKS Polonia Poraj 2:3 (15:25, 25:15, 18:25, 25:19, 7:15)

Zapraszam do relacji filmowej z decydującego seta i galerii zdjęć z sobotniego meczu.