Porażka w meczu na szczycie

W sobotnim meczu IV ligi kobiet, drużyna UKS Gimnazjum Blachownia zajmująca drugie miejsce w grupie zmierzyła się z liderem rozgrywek LKS Polonią Poraj.

Nasze siatkarki nie najlepiej rozpoczęły spotkanie od 5 pkt. straty. Zawodniczki z Poraja, bardzo dobrze grały w pierwszej odsłonie i wygrały seta w 25:15. W drugim secie dziewczęta z Blachowni pokazały się z bardzo dobrej strony wygrywając 25:19. W trzecim starciu lider ponownie wysoko zawiesił poprzeczkę, wygrywając seta do 15.

Najciekawszy i najbardziej zacięty był czwarty set. Podopieczne Andrzeja Kuziora musiały odrabiać straty z początku seta, co się udało i objęły prowadzenie. Wydawało się, że będziemy światkami tie-breaka. Niestety przy wyniku 25:25 punktowały siatkarki Polonii wygrywając seta 27:25 i cały mecz 3:1.