Blachownia Konopiska

Blachownia Konopiska – Gminy Powiatu Częstochowskiego – to wydany w nakładzie 5000 egzemplarzy, bezpłatny informator reklamowy. Na 12 stronach, pachnących jeszcze drukarnią, znajdziemy wiele reklam firm z naszej gminy oraz z Konopisk. Duży nakład sprawia, że to dobra forma promocji dla przedsiębiorców, których ogłoszenia znalazły się w broszurze.

Poza ogłoszeniami możemy znaleźć informacje o powiecie, a także tytułowych gminach. W środku znajdziemy m.in. opisane w pigułce walory przyrodnicze naszej gminy z wymienionymi najciekawszymi okazami fauny i flory, informacje o Ośrodku Sportu i Rekreacji, itp. Do publikacji zostało dołączonych kilka zdjęć Blachowni. Tu muszę się pochwalić, że część mojego autorstwa 🙂

Regaty – maj 2012 rok
Zalew w Blachowni – sierpień 2013 rok
Urząd Miejski w Blachowni – październik 2013 rok
Zalew w Blachowni – lipiec 2014 rok
Zalew w Blachowni nocą – sierpień 2014 rok